O mnie

Moje zdjęcie
Jesteśmy z Wami 20 lat! Nasza działalność prężnie się rozwijała przez te lata. Aby sprostać Państwa wymaganiom i potrzebom naszą ofertę wzbogaciliśmy o porady specjalisty - dietetyka. Dr Jolanta Serwotka - Torbicka dołączyła do naszej kadry i przekaże Państwu niezbędne informację dotyczące zdrowego odżywiania.

wtorek, 29 listopada 2016

Oczyszczanie, oto jeden ze sposobów
   Ostatnio dość głośno o oczyszczaniu organizmu za pomocą metod naturalnych, holistycznych czy specjalnych  rytuałów, które nie tylko pozbawiają nas toksyn, ale i pasożytów czy negatywnych emocji. A przecież nasz organizm nie jest pozbawiony ochrony. Mamy przecież skórę, wątrobę, nerki a nasze kubki smakowe i nos stanowią pierwszy etap eliminacji nieodpowiedniej jakości pokarmu.  
Usprawnianie funkcjonowania jelit a tym samym organizmu możemy poprawić przez na przykład zastosowanie błonnika. Nasz sklep dysponuje ich bogatą ofertą. Obok poprawy pasażu jelitowego, regenerowania mikroflory jelitowej wykazują szereg rewelacyjnych właściwości.


Błonnik z pomarańczy gorzkiej dodatkowo korzystnie wspomaga produkcję ciepła, błonnik z czarnej aronii reguluje gospodarkę tłuszczową organizmu, błonnik żytni wykazuje dużą zawartość żelaza, kwasu foliowego, wapna i jodu, wspomaga procesy budowy tkanki mięśniowej, regeneruje naczynia krwionośne; błonnik owsiany jest pomocny przy leczeniu nieżytów śluzówki żołądka, błonnik z czarnej porzeczki jest bogaty w witaminę C, spowalnia procesy starzenia organizmu, błonnik z palmy sabałowej pomaga w łagodzeniu objawów związanych w przerostem prostaty, błonnik z melisy działa uspokajająco, obniża ciśnienie krwi, jego korzystne działanie uwidacznia się w stanach zdenerwowania, migreny i nadciśnienia. A zatem smacznego.


Sposób użycia błonników jest bardzo prosty, wystarczy wymieszać z 200ml przegotowanej, letniej wody, soku lub z jogurtem. 
                                                                                                                      Jolanta Serwotka-Torbicka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz