O mnie

Moje zdjęcie
Jesteśmy z Wami 20 lat! Nasza działalność prężnie się rozwijała przez te lata. Aby sprostać Państwa wymaganiom i potrzebom naszą ofertę wzbogaciliśmy o porady specjalisty - dietetyka. Dr Jolanta Serwotka - Torbicka dołączyła do naszej kadry i przekaże Państwu niezbędne informację dotyczące zdrowego odżywiania.

Wizyty / Cennik

Umów się na wizytę już dziś!
tel. 603 35 66 77 lub 32 47 14 523


Wizyta I - 50zł

Spotkanie poświęcone jest wnikliwej ocenie dotychczasowego sposobu odżywiania          i aktualnego stanu zdrowia oraz przebytych chorób.


Dokonuję szczegółowych pomiarów obwodu talii i bioder, składu masy ciała. Razem obieramy cel i do niego stosujemy następne kroki. Na podstawie analizy dotychczasowego sposobu żywienia udzielam pierwszych wskazówek, dotyczących wyrabiania właściwych nawyków żywieniowych.
Przekazuję też zestaw potraw wskazanych i zakazanych w danej jednostce chorobowej. Razem nakreślamy ramy diety (potrawy lubiane i nieakceptowalne) i wytyczne nowego stylu życia. 

Przygotuj się :  

Jadłospis - Jeżeli to możliwe proszę o spisanie dokładnie swojego jadłospisu z ostatnich 3 dni. Nie zapomnij o dodatkach typu: cukier do napojów, masło czy majonez do kanapek itp. oczywiście wszystko w domowych miarach – szklanka, łyżeczka, kromka.

Leki -Proszę o listę aktualnie przyjmowanych leków wraz z dawkowaniem.

Pomiary ciała - Dla najbardziej wiarygodnego pomiaru masy i składu ciała – najlepiej nie jeść i nie pić na około 3 godziny przed wizytą, jak również nie uprawiać sportu. Ponieważ pomiar masy ciała wykonywany jest boso, bez skarpet proszę o niekremowanie stóp, muszą być suche.

Wizyta II - 80zł

Spotkanie odbywa się po 2-4dni od I wizyty. Pacjent otrzymuje specjalnie opracowany i dobrany do jego potrzeb jadłospis na okres 2-4 tygodni.Jest to spotkanie nastawione przede wszystkim na edukację pacjenta poprzez omówienie zaleceń, wyjaśnienie celu diety i sposobu przygotowania posiłków. Sprawdzimy też jak pacjent radzi sobie z   zaleceniami ustalonymi na pierwszej wizycie i jakie zmiany są jeszcze konieczne.

Wizyty kontrolne - 40zł


W trakcie stosowania diety, pacjenci mają możliwość umówienia się na kontrolną wizytę, która obejmuje weryfikacyjną analizę składu ciała. Dzięki takiej analizie mam możliwość przedstawienia informacji o postępach i efektach diety. Tym razem pacjent omawia jak radzi sobie z realizacją diety i dodatkowych zaleceń. Wizyty kontrolne początkowo odbywają się co 3 tygodnie, natomiast później ustalane są indywidualnie w zależności od efektów diety i potrzeb pacjenta.
  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz